Avanos Haber Kapadokya Haber Nevşehir Haberleri

Çarşamba
28 Oca

Selda Grosle ve Tunç Boztepe Olayında Önemli Gelişmeler

BuzzDiggFacebookTwitter

selda-grosle-ve-tunc-boztepe-olayinda-onemli-gelismelerAvanos Derinöz mevkiinde bulunan bağevlerinde 2 Ağustos 2102 tarihinde akşam ailece yaptıkları pikniğin ardından arabalarıyla birlikte kaybolan ve o günden bugüne aradan geçen 7 aylık sürede bir haber alınamayan Tunç Boztepe ve Selda Grosle'nin aranmasına ''Müge Anlı ile Tatlı Sert'' programında devam edildi. Müge Anlı 7 Mart günü yayınlanan programda stüdyoda bulunanlardan konu hakkında bilgi almaya devam ederken 8 Mart tarihinde yayınlayacağı bir video ile olayı önemli ölçüde aydınlatacağını söyledi. Şimdi herkes yarın yayınlanacak bölümde gösterilecek videoyu ve gelişmeleri merak etmeye başladı. Müge Anlı konuşmasında " Cuma bir nokta konulacak gibi geliyor bana. Çok önemsediğim bir bandım var. İzleyince benimle aynı şeyleri düşünecekmişsiniz gibi geliyor." Dedi. 

 Programda Avanos'ta Kevser Hanıma ait evin önünde onun anlattıklarına uygun olarak canlandırmalar yapıldı. Yapılan canlandırmalarda Kevser hanımın balkonundan arabanın içinden "Biz Mersin'e gidiyoruz" diyen kişilerin hangi koltukta oturursa otursun dediklerinin net olarak anlaşılabildiği tespit edildi.

Yine evde yapılan çekimlerde içerde televizyon açıkken dışarıdan gelen birisinin televizyon ışığını görüp göremeyeceği sorusuna da yanıt arandı. Yapılan denemelerde televizyon açıkken ve kapalıyken arada farkedilmesi oldukça kolay olabilecek şekilde ışık farkı olduğu gözlemlendi.

Tunç Boztepe'nin en samimi arkadaşlarından olan Erdem Eren de Niyazi'nin dile getirdiği "50 Bin TL paraları vardı" açıklamasını 2. kez yalanladı. Erdem Eren " o gün alış veriş yapabilmeleri amacıyla 200 TL'yi ben verdim. Paraları olsa neden benden neden para alsınlar."Açıklamasında bulundu.

Müge Anlı'nın programda dediği pek çok insan bu olayın çözülmesini bekliyor. Bakalım yarın (cuma) bir sonuca ulaşılacak mı?

7 MART 2013 PERŞEMBE

SADECE AVANOS'LA İLGİLİ BÖLÜMLERİ REKLAMSIZ TEK PARÇA OLARAK İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Yorum ekle

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR

Balonda Noel 2009
Tıklama:13128
Avanosspor´u Göre de Durduramadi: 4 - 2 (ilk yari)
Tıklama:3035
Avanos´ta Ambulans Kazasi
Tıklama:12242
İçerik Görüntüleme Sayısı : 14377696

sena-giyim

dermastyle

Image Caption

TIKLAYIN HIZLI ERİŞİN

Image Caption

TIKLAYIN HIZLI ERİŞİN

Image Caption

TIKLAYIN HIZLI ERİŞİN

Image Caption

TIKLAYIN HIZLI ERİŞİN

Image Caption

TIKLAYIN HIZLI ERİŞİN

Image Caption

TIKLAYIN HIZLI ERİŞİN

Image Caption

TIKLAYIN HIZLI ERİŞİN

Image Caption

TIKLAYIN HIZLI ERİŞİN

Image Caption

sitenizi-yapalim

haberci_ol

imgfacebook

twitterimiz

NEVŞEHİR OKULLARI

tum_okullar

AVANOS KASABALARI

AVANOS AKARCA KASABASI
AVANOS ÇALIŞ KASABASI
AVANOS GÖYNÜK KASABASI
AVANOS KALABA  KASABASI
AVANOS MAHMAT KASABASI
AVANOS ÖZKONAK KASABASI
AVANOS SARILAR KASABASI
AVANOS TOPAKLI KASABASI